Jaką datą powinien być opatrzony uzupełniony JEDZ?

Problem

W przetargu unijnym na dostawę leków wymagaliśmy od wykonawców spełnienia warunku udziału w postępowaniu w postaci określonych kompetencji potwierdzonych uprawnieniami do prowadzenia określonej działalności zawodowej. Żądaliśmy przy tym przedstawienia zezwolenia Głównego Inspektora Farmaceutycznego. Nie wszyscy wykonawcy w części IV Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia „Kryteria kwalifikacji” A kompetencje pkt 1 wpisali powyższe zezwolenie. Czy należy wezwać ich do uzupełnienia jednolitego dokumentu, jeżeli w tym samym piśmie wymagamy przedstawienia dokumentów potwierdzających okoliczności, o których mowa w art. 25 ust. 1 Prawa zamówień publicznych? Jeżeli tak, to z jaką datą wykonawcy powinni uzupełnić JEDZ?

Jeśli jesteś subskrybentem publikacji Spory przetargowe
zaloguj się

Adres e-mail lub login:

Hasło:

Nie pamiętam hasła

Zapomniałeś hasła ?

kliknij tutaj

Zostań subskrybentem publikacji Spory przetargowe

ZOBACZ OFERTĘ